Keylogger Programı Android Şifre Kaydetme Programı 2020

Keylogger Android ya da şifre kaydetme programı sadece bilgisayar için değil Android cep telefonları ve tabletleri için de kullanılır. Keylogger programı girilen tüm şifreleri kaydeder. Android takip programı keylogger özelliğine de sahip olmalı. Tuş vuruşları kaydeden program mesajlara ulaşımınızı de sağlar.

Keylogger Deneyin

Neden Keylogger kullanmalısınız?

Keylogger genellikle kötü bir şöhrete sahiptir. Kaçınılmaz bir biçimde herkesin aklından keylogger kullananların kötü bir niyeti olduğu fikri geçer – örneğin şifrelerin ya da banka bilgilerinin çalınması gibi. Ancak keyloggerlerinin bir sürü olumlu kullanımı da bulunuyor. Öncelikle, izleme araçlarının daima suç teşkil eden amaçlara hizmet ettiği fikrini bir yana bırakmalısınız. Elbette ki, her zaman ve her yerde yasaları çiğnemenin peşinde olan ya da kolay yoldan zengin olmak için karanlık yolları tercih eden kötü insanlar olacaktır. Ancak bu uygulamaları kullanan insanların büyük kısmı sizin ve bizim gibi insanlardan oluşuyor.

Keylogger Android kullanımının ipuçları

Biz de size birkaç kullanışlı ipucu vermek istedik. Size akıllı cep telefonlarınızı kullanışlı ve güçlü uygulamalarla güncelleyerek kendinizi ve sevdiklerinizi nasıl koruyabileceğinizi göstereceğiz. Olasılıkları düşünün: Ya telefonunuzu kaybederseniz? Normalde kayıp eşya bürolarına ya da polis merkezine gitmeniz ve servis sağlayıcınızın SİM kartınızı bloke etmesini sağlamanız gerekirdi. keylogger-2Bu sayede, kimse telefon numaranızı sizin adınıza kötüye kullanamazdı. Ancak kaybettiğiniz cep telefonunu bir daha asla görmemeniz gayet olasıydı.
Diğer yandan keylogger telefonu bulan kişi ya da hırsızlar tarafından basılan her bir tuşu kaydeder. Uygulama, ‘yeni kullanıcı’ cihazı aktif olarak kullanmaya başladığında size haber verir ve kime neler yazdığını incelemenizi sağlar. Büyük ihtimalle telefonu kimin kullandığı bu bilgiler sayesinde açığa çıkarılacaktır. Ya da bir başka örnek deneyelim. Çocuklarınız okulda gayet çalışkanken ve iyi notlar alırken, bir anda derslerini boşlamaya başlıyor. Keylogger ise dikkatlerini dağıtan şeyin ne olduğunu ve çocuğunuzun okul dışında neler yaptığını öğrenmenize yardımcı oluyor.

Şifre Kaydetme Programı: Ne yapmalısınız?

Eğer hedef aldığınız cep telefonunda güncelleme yapmak istiyorsanız, o zaman size sunulan keylogger tekliflerini dikkatli bir şekilde incelemelisiniz. Çeşitli forumları okuyun, değerlendirmelere göz atın ve farklı yazılım üreticilerinin destek sayfalarını tarayın. Kesinlikle karşınıza çıkan ilk ürüne kanmayın. Dikkatli ve sorumlu bir biçimde fırsatları gözden geçirin ve hangi programın hangi özelliklere sahip olduğunu, akıllı cep telefonunu korumak içinne kadar harcamak istediğinizi iyice tarttığınızdan emin olun. Bu noktada sizin için faydalı olacağına inandığımız bir tüyomuz daha var: mSpy yalnızca keylogger Android özelliğinden çok daha fazla opsiyon sunan güzel bir uygulama.

mSpy Deneyin

Hedef alınan telefon üzerindeki hemen hemen her işlev kayıt altına alınıyor ve İnternet üzerinden online hesabınıza gönderiliyor. Bu sayede güvenli yeterince kapsamlı ve sağlam bir hale getiriliyor. Telefonunuza erişimi olan birini sizden izin almadan

yapıp yapmadığına bakın ya da

kontrol edin. Bunu partneriniz, çocuklarınız ya da daha ileri yaşlardaki aile üyeleriniz için kullanabilirsiniz. Tüm bunları mümkün kılan uygulamanın adı ise mSpy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *