Snapchat uygulaması na casus yazılım ile ulaşın 2020

Bugünlerde, Android işletim sistemi üzerinde çalışan popüler uygulamalardan biri de Snapchat. Snapchat uygulaması sayesinde, resimler bir Android cihaz üzerinden çeşitli kontak kişilerine kolaylıkla gönderilebiliyor. Snapchat aynı zamanda, resimleri gönderdikten belli bir süre sonra onları İnternet üzerinden otomatik olarak silme özelliğine de sahip. İşte tam olarak bu özelliğinden dolayı, Snapchat çoğunlukla internetin sunduğu başka yollardan kolaylıkla paylaşılamayacak olan resimleri göndermek için sık sık tercih ediliyor.

Casus yazılım ile Snapchat uygulaması takibe almak

Resimler kalıcı olmadığı için herhangi bir güvenlik sorunu da ortaya çıkmıyor çünkü kimse fotoğrafların nerede kaybolduğunu açıklayamıyor. Ancak tüm bunlara rağmen Android üzerinden Snapchat uygulamasını takibe alabilen güçlü casus yazılımlar bulunuyor. Bunun için yapmanız snapchat-uygulamasıgereken tek şey, hedef Android cihaza kuracağınız doğru Snapchat casus uygulamasını seçmek olacak. Eğer sanal alem üzerinden Android için Snapchat ’i takibe alan aplikasyonlar aratırsanız, muhtemelen bir sürü sonuçla karşı karşıya geleceksiniz. Ve bu da hangi uygulamanın sıradan bir insan için en uygunu olduğuna karar verme işini kat kat zorlaştıracaktır. Eğer aklınızda kaliteli bir casus uygulama programını kullanmak varsa, o zaman sizin için hazırladığımız tavsiyeleri okuyarak kendinize notlar çıkarabilirsiniz.

Ücretsiz casus yazılım ne kadar güvenli?

  • Ücretsiz değil: Android üzerinde çalışan pek çokcasus Snapchat uygulaması sizi ücretsiz olduğunu iddia ederek kendine çekmeye çalışacaktır. Bu durumdan olabildiğince sakınmalısınız. Bu hataya düşmeyin, çünkü çoğu durumda, indireceğiniz uygulamanın içinde kişisel bilgilerinizi çalmak isteyen gizli bir virüs bulunur. Ve bu bilgileri ele geçirdikten sonra başkalarına satarlar.
  • Tanınmış yazılım geliştiriciler: Bunun için arama motorunuzu kullanarak üretici firmayı araştırabilirsiniz ve üretici hakkındaki değerlendirmelere göz atabilirsiniz.
  • Görünüm: Üreticinin web sitesine dayanarak, uygulamanın profesyonel bir biçimde çalışıp çalışmadığına bakabilirsiniz. Site size biraz ‘ucuz’ mu görünüyor? O zaman belki de bu casus uygulamadan uzak durmalısınız.
  • Birden fazla fonksiyon: İyi bir Android casus uygulaması, Snapchat takibinin yanı sıra başka yollardan takip metotları da sunar.

ANDROID CASUSU DENE

 

Bunlar arasında, takvim aktivitelerini, cep telefonu ile arama süresi dahil arama kayıtlarını takibe almak, WhatsApp, Facebook, Viber vs.gibi anında mesajlaşma uygulamalarındaki mesajları okumak ve hatta gerçek zamanlı GPS ve şifre takibi sunmak bulunuyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *