Skype takibi yapan casus yazılım 2020

Bugünlerde, akıllı cep telefonumuzdan aramalar yapmak istediğimizde, sık sık Android uygulamalarının yardımına ihtiyaç duyuyoruz. Bu sayede yaptığımız aramalar daha ucuz ve hatta bazen de ücretsiz bir hale gelebiliyor. En popüler Android uygulamalarından biri ise şüphesiz Skype olmalı.

Skype takibi ile casus yazılım

Muhtemelen Skype ’ı daha önce kendi bilgisayarınıza kurdunuz ve onu düzenli olarak kullanıyorsunuz. Ve hatta Skype, Android işletim sistemiyle çalışan akıllı cep telefonlarında da oldukça kolay ve rahat bir biçimde kullanılabiliyor. Tabii bu durumda doğal olarak, Skype üzerinden çok fazla arama yapan ve sürekli olarak sohbet eden kullanıcıların neler çevirdiğini merak eden birileriyle gayet sık biçimde karşılaşmak da mümkün. En son çıkan teknolojilerle üretilen Android uygulamaları sayesinde, skype takibiSkype üzerinde geçen konuşmaları takibe almak artık mümkün hale geldi. Bu casus uygulamayı Android cihaza indirmek o kadar kolay ki – kurulum tamamlandığı anda yazılım arka planda çalışmaya başlıyor ve tüm Skype sohbetlerini ve telefon aramalarını izliyor. Örneğin, partnerinizden şüphelendiğiniz için onu izlemek istediğinizi düşünün. Eşiniz ya da sevgiliniz son zamanlarda dikkat çekici bir biçimde garip davranmaya başladı ve sürekli Skype üzerinden birileriyle yazışıyor. Elbette ki, bu kadar gizli saklı davranmasının arkasındaki gerçek nedeni öğrenmek isteyeceksiniz.

Skype mesajlarını ve aramalarını görmek için ne yapmalısınız?

İlk olarak yapmanız gereken iş, İnternet üzerinden Skype yazılımını takibe alabilecek bir Android uygulaması bulmak olacak. Bu noktada size yalnızca Skype’ı değil,

gibi başka uygulamaları da takip edebilen güçlü ve kapsamlı bir casus yazılım bulmanızı tavsiye ederiz. Örneğin, cihazı kullanan kişinin GPS konumunu takip etmek istiyorsanız ancak bunu yapmak için hedef aldığınız cihaza yeni bir uygulama indirmeyi göze almak istemiyorsanız, güçlü bir casus yazılım indirmek sizin için büyük önem taşıyacaktır.

Android üzerinden Skype uygulamasını izlemek için, öncelikle seçtiğiniz casus yazılımını takibe almak istediğiniz Android cep telefonuna yüklemelisiniz.

 

ANDROID CASUSU DENE

 

Bu noktadan sonra, Android uygulaması arka planda çalışıyor ve diğer özelliklerinin yanı sıra istenen Skype bilgilerini kullanarak, kullanıcının Skype üzerinden kesin olarak ne yazdığını takibe almanıza izin veriyor.

Skype dahil telefonun full takibi

Eğer buna ek olarak başka bilgilere de erişmek istiyorsanız, yukarıda da bahsettiğimiz gibi pek çok takip etme özelliğin sunan bir aplikasyon seçmenizi salık veririz. Örneğin, sözünü etiğimiz Android uygulamaları başka mesajlaşma uygulamaları, telefon numarası ile arama süresi dahil arama kaydı listesi, takvim ve tarama geçmişi gibi aktiviteleri takip etme fırsatı sunuyor. Hatta isterseniz, cihazın GPS konumunu gerçek zamanlı olarak izlemek de mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *