Ebeveynler 2020 ’da Android Casus Yazılımlarından Ne Beklemeli?

ebeveynler kız çocuğu AndroidTeknoloji ilerlemeye devam ediyor ve her yeni yıl ebeveynler in çocuklarını doğru düzgün takibe alması için yeni yolları beraberinde getiriyor. İşte ebeveynler in 2016 yılı boyunca Android takip yazılımlarından beklemesi gereken temel özellikler:

  • Sosyal Medya ile Daha Çok Entegrasyon

Gençler daha yeni ve daha eğlenceli sosyal medya biçimlerinin cazibesine kapılırken, sosyal medyanın dünyası da, süratli bir şekilde değişiyor. Facebook aktivitesi gençler arasında düşüş gösteriyor – en azından şimdilik trendlerin ne zaman tersine dönebileceğini tahmine etmenin kesin bir yolu gerçekten yok – ancak sosyal medyanın internetin farklı köşelerine yayılmış olması ergenleri düzgün bir şekilde takibe almayı aslında çok daha zor bir iş haline getiriyor. Herhangi bir ağ için takip sağlayacak düzgün bir takip yazılımı geliştirme işi aylar sürebiliyor ve eğer gerçekten işe yarar bir çözüm sunmayı amaçlıyorlarsa, bütün casus yazılımlarının en son gelişmeleri yakından takip etmesi gerekiyor.

Bir başka deyişle, 2016 ’da her bir casus uygulamanın gitgide daha fazla sosyal ağı takibe alınmasını bekleyebilirsiniz – mesela mSpy Instagram ’ı desteklemeye başladı bile ve çocuğunuzun kimi takip ettiğini görebilme özelliği onların neler çevirdiği hakkında size bir sürü bilgi verebilir.

  • Gelişmiş İçerik Filtrelemesi

Casus yazılımların birazcık geride kaldığı alanlardan bir tanesi, gerekli içeriği düzgün bir şekilde filtrelemektir. Daha açık bir şekilde ifade etmek gerekirse, ebeveynler in görmek istemeği bazı şeyler vardır – ve aslına bakılırsa görmek için hiçbir gerekçelerinin olmadığı şeyler vardır. En önemli içeriği öne çıkarmak ebeveynler in çocuklarının paylaşımlarını inceleyerek geçirdiği zamanı olabildiğince kısıtlamaya yardımcı olabilir ve aslına bakılırsa çocuğunuzun sahip olacağı gizlilik düzeyini geliştirebilir.

  • Takipte Yeni Alanlar

Konu ergenlerin davranışlarını takip etmeye geldiğinde, farklı ailelerin farklı ihtiyaçları vardır. Bazıları olabildiğince fazla bilgi toplamayı hedeflemek için meşru nedenlere sahiptir – örneğin şiddet ya da akıl hastalığı geçmişi olan gençler gibi – diğer taraftan başka ailelerse sadece telefonunun konumunu takip etmek ve çocuklarının gerçekten söylediği yerde olduğundan emin olmak isteyebilir.

 

ANDROID CASUSU DENE

 

2016 boyunca, ebeveynler in takibe alma ihtiyacı duyduğu bir dizi alanı kapsayan yeni özellikleri görmeyi bekleyebilirsiniz.

  • Telefon Takibinin Değeri Üzerine Ek Araştırmalar

Telefon takibi ebeveynler için hala görece yeni bir teknoloji alanıdır ve uzmanlar uygun takip düzeyi konusunda hala bir fikir birliğine varabilmiş değil. McAfee’nin Digital Divide Çalışması gibi gelişmiş araştırmalar, endüstrinin gençlerin halihazırda neler yaptıklarını, nelerin takip edilmesi gerektiğini ve son olarak da takibin ne kadar etkili olduğunu anlamaya yardımcı olacak. Bu araştırmaların sonuçlarına bağlı olarak, takip yazılımlarının nasıl kurulacağı ve en nihayetinde nelerin takibe alınacağı konusunda bazı önemli değişikliklerin gerçekleşebileceğini görebilirsiniz.

Eğer çocuğunuzun bir Android telefonu varsa, çocuğunuzun sosyal medya ve akıllı telefon kullanımını takip etmek için ihtiyacınız olan özelliklere sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ve özellikler daha iyi bir hale gelecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *