Viber takibi casus yazılım ile mümkün 2020

Android akıllı telefon sahiplerinin arkadaşları ve aileleriyle birlikte eğlenmesi için bir sürü aplikasyonlar ve anında mesajlaşma uygulamaları bulunuyor. Bu sayede günümüzde hemen hemen her durumda sevdiklerinizle anında iletişim kurabilirsiniz. Konuşmak istediğiniz kişiye telefon etmenize izin veren uygulamalardan en popülerinin adı ise Viber. Viber takibi bazı özelliklere sahip.

Viber takibi ile tüm sorunlar gider mi?viber takibi

Viber genellikle, kimsenin görmesini istemediğiniz gizli şeyler yazmak ve göndermek için kullanılıyor. Dolayısıyla, örneğin partneriniz sizin haberiniz olmadan başka kadınlara çeşitli fotoğraflar ya da videolar göndermiş olabilir. Çoğu durumda bunun nedeni sizin Viber ’ın gerçekten nasıl çalıştığını ya da bu uygulamanın tam olarak ne işe yaradığını bilmemenizden kaynaklanmaktadır. Eğer partnerinize şüpheleriniz olduğunu ifade ettiyseniz, size hemen WhatsApp ve Facebook mesajlarını okuyabileceğinizi söyleyebilir. Bu uygulamalar üzerinde sizden sakladığı hiçbir şey olmadığı için herhangi bir problem de yokmuş gibi görünür. Ancak şunu unutmamalısınız: Android üzerinden Viber uygulamasını da takip edebilirsiniz. Bunu yapmanın en kolay yolu ise bir casus uygulamasından yardım almak olacaktır.

Viber takibi nde casus yazılım

Söz konusu casus uygulamalardan İnternet üzerinde pek çok sayıda bulabilirsiniz. Herhangi bir arama motoru üzerinden arama yaptığınızda o kadar çok sonuç elde edeceksiniz ki, hangisinin iyi ve hangilerinin de kötü olduğunu anlamak çok zor bir iş haline gelecek. Bu bakımdan güvende olmak için Android için Viber uygulamaları hakkında değerlendirmeler ve testler sunan birçok web sitesi bulunuyor. Bu testlere dayanarak, Android Viber için en doğru casus uygulamayı diğer uygulamalardan ayırt edebilirsiniz.

Nelere dikkat etmelisiniz?

Android cihazlar üzerinden Viber uygulamasını takibe alan çoğu casus uygulama, akıllı cep telefonlarının izlenmesi için ek olarak bir sürü başka opsiyon da sunuyor. Mesela,

vs.gibi anından mesajlaşma aplikasyonlarındaki mesajları okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra, arama kayıtlarını, cep telefonu numaralarını ve arama sürelerini inceleyebilir ve cihazın GPS konumunu, şifre ve SMSleri  gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz. Ve hatta takvim aktivitelerini bile takibe alabilirsiniz. Bu özellikler sayesinde, Android cihazlarını takibe almak oldukça kolay bir iş haline gelebilir.

ANDROID CASUSU DENE

Son olarak, kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir nokta da ücretsiz yazılımlardan uzak durmak olacaktır. Bu uygulamalar genellikleri size zarar verebilecek olan virüsleri içermektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *