Facebook takibi nin sırları 2020

Android üzerinde çalışan akıllı cep telefonlarında Facebook, artık standart bir uygulama haline geldi. Sosyal ağlar insanları daima kendine çekiyorve sosyal ağlarda geçirilen zaman her geçen gün artıyor. Peki, şu sahne tanıdık geliyor mu?

Facebook merakından doğan Facebook takibi

Kız arkadaşınızla kanepenizin üzerinde oturuyorsunuz, bir elinizde televizyon kumandası var diğer elinizde de bir kadeh şarabınız. Ama bütün dikkatinizi yalnızca onun Android telefonuna verebiliyorsunuz. Facebook mesajlaşma uygulamasının uyarı sesini sürekli duyuyorsunuz ama kız arkadaşınıza kiminle yazıştığını soramıyorsunuz. Sorsanız bile bunu problem çıkarmaktan başka faydası olmayacak. Elbette ki, sevgili olarak onu kıskanmanız ve bir arkadaş olarak neler olduğunu merak etmeniz gayet doğal. Cep telefonunu facebook takibi messenger samsungizlemeyi daha önce düşünmüş olabilirsiniz ancak daha sonra bu işin fazla karmaşık olduğuna karar vermiştiniz. Çünkü bunları kullanmak için birkaç gün, hatta bir hafta gerekebileceğini düşünüyordunuz. Ancak bugünlerde Android için Facebook takibi oldukça kolay bir iş haline geldi. Başlangıçta hayal bile edilmesi güç bir iş olabilirdi, fakat Android üzerinde Facebook’u takip etmek artık çok basit ve sunulan talimatlar o kadar net ki, artık bu casus uygulamalardan faydalanmamanız için herhangi bir neden bulunmuyor.

 

Bu takibe alma uygulaması tam olarak nasıl çalışıyor?

Android üzerinden Facebook takibi yapmak için hangi uygulamayı tercih edeceğinizi kararlaştırdıktan sonra, yapmanız gereken tek şey onu indirmek ve takibe almak istediğiniz Android cihazı üzerinde gerekli kurulum işlemini tamamlamak. Bu işlemleri bitirdikten sonra, uygulama sizden bağımsız bir şekilde çalışır ve takip etme işinin büyük bir kısmını sizin yerinize gerçekleştirir. Böylece siz de kendi bilgisayarınız ya da akıllı cep telefonunuz üzerinde, hedef aldığınız kişinin Facebook aktivitelerini gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz ve söz konusu Android cihazda neler yazıldığını, paylaşıldığını ve gönderildiğini inceleyebilirsiniz.

ANDROID CASUSU DENE

Ücretsiz yazılım iyi bir alternatif midir?

Android üzerinden Facebook takibi hizmeti sunan ücretsiz yazılımlar genellikle gerçek iç yüzlerini saklamak adına bu yolu tercih eder. Söz konusu ücretsiz yazılımların gerçek işlevi size zarar vermek olabilir. Yüzde 99 ihtimalle bunlar yalnızca sizin verileriniz üzerinde casusluk yapacak olan virüslerden oluşmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *