Samsung Takip Programı 2020

Bu amaçla geliştirilmiş doğru bir Samsung telefon programı sayesinde Samsung cihaz takip yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Ebeveynler başta olmak üzere sevdiklerine ve değer verdikleri şeylere kol kanat germek isteyen herkesin bir numaralı tercihi mSpy’ın neleri izleyebileceğini ve Samsung takip yapmak için nasıl kullanılabileceğini bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız.

mSpy Dene

mSpy pek çok gelişmiş özelliğe sahip olmasının yanı sıra bu özellikleri farklı abonelik paketleriyle sunması ve bütçe dostu ücretlendirmesiyle ön plana çıkmaktadır. Telefonların neleri takip edebileceğini ve Samsung takip yapmak üzere nasıl kullanılabileceğini bu yazımızda sizlere aktarmaya çalışacağız. Haline getirecek özelliklerinin tamamını, abonelik paketleriyle birlikte programın sitesinden öğrenebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz. Sahip olabileceğiniz özelliklerin bazılarına kısaca değinmek gerekirse:

  • Arama Takibi

  • SMS Takibi

  • Rehber Takibi

  • Sohbet Uygulamaları Takibi (WhatsApp, Hangouts, Facebook vd.)

  • Fotoğraf ve Video Takibi

  • Konum Takibi

  • Tuş Vuruşlarını İzleme

  • Yüklü Uygulama Takibi

Samsung telefon takip etme işlemine başlamak üzere her şeyden önce abonelik paketlerden birini satın almalısınız. Bunun için resmi sitesine girdikten sonra üst menüdeki satın alma bağlantısına tıklamanız yeterli. Alternatif olarak Google Play’den ücretsiz olarak mSpy Lite‘ı indirebilir ve bu uygulama içerisinden mSpy Lite paketini inceleyebilirsiniz. Satın almadan önce ücretsiz deneme süresi için müşteri hizmetlerine danışabilirsiniz.

Site Ziyaret Et

Samsung Cihaz Takip Ön Şartları

Samsung cihaz takip etmek istiyorsanız, izleyeceğiniz kişinin cihazı en az Android 4 sürümünü desteklemesi gerekiyor. Yoksa Samsung telefon programı çalışmayacaktır. Ayrıca programın bütün özelliklerinin çalışmasını isterseniz cihaza root yapmalısınız.

Root işlemi cihazdaki yönetici izinlerini açmak üzere yapılmaktadır. Telefonu sahibi hakkındaki her şeyi raporlayan bir casus telefon yapabilmek için telefonun sınırlamalarının root ile kaldırılması gerekir.

Programı izleyeceğiniz cihaza yükleyeceğiniz için yanınızda ve kullanılabilir durumda (ekran kilidi açık) bulundurmalısınız.

mSpy’ın Samsung Takip Kurulumu

Kuruluma başlamadan önce programın hangi sürümünü kullanmak istediğinize karar vermelisiniz:

  • Kontrol panelinden indirilebilen mSpy Android sürümü

  • Google Play’den indirilebilen mSpy Lite sürümü

Kontrol panelinin bilgileri e-postayla gönderilecek. Panelden Android sürümünü seçip devam ettiğinizde kurulum için gereken bütün adımlar ekran görüntüleriyle desteklenerek açıklanacak. Bu rehberi takip ettiğinizde programın gizlenerek çalışabilen tam kapsamlı sürümüne sahip olacaksınız. Aynı kontrol panelinden toplanan verileri de görebileceksiniz.

mSpy Satınal

Google Play’e girerek indirebileceğiniz mSpy Lite Android ve Samsung telefon programı ise henüz yeni olduğu daha az özelliğe sahip ve Google Play sınırlamalarına tabii olduğundan gizlenerek çalışamıyor. Uygulamayı çalıştırdığınızda ayarlamalar için size yol gösterecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *