Android Telefon Takip Programı 2020

Android telefon takipAndroid casus yazılım sektörü Android telefon takip yapmayı uzun süre önce herkes için kolay bir iş haline getirdi. Bu yazılımlar sayesinde Android takip yapmak hiçbir teknik bilgiye sahip olmayan insanlar için bile artık mümkün.

Android Telefon Takip

Takibe başlamak için yazılımı seçerken telefon takip programı Android uyumlu olmasına dikkat etmeniz yeterli. Çoğu yazılım Android 4 ve üstündeki cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Yine de buna güvenmeyip yazılımın sitesinden hangi Android sürümlerini desteklediğini kontrol edip cihazda yüklü olan Android sürümünü öğrenmelisiniz.

Android telefonunuzun ayarlarına girerek menünün sonlarına doğru cihaz hakkında sekmesini bulabilirsiniz. Buraya bastığınızda karşınıza gelecek yeni menü içerisinde, seçeneklerden bir tanesi size telefonun sürümünü bildirecektir.

Android casus yazılım takip etmek istediğiniz cihaza yüklenecek. O yüzden takip etmek istediğiniz cihazın sürümünü öğrenmeniz gerekiyor.

Android Sürümünü Öğrendim, Peki Ya Şimdi?

Android sürümünü öğrendiyseniz ve desteklendiğini gördüyseniz Android telefon takip yazılımını indirip yükleyebilirsiniz. Cihazda çok eski bir sürüm çalıştırıyorsa ve yazılım tarafından desteklenmiyorsa maalesef yazılımı kullanamazsınız. İnternette telefonların modellerine göre sürüm yükseltmek için rehberler olsa da deneyimli bir kullanıcı değilseniz telefonu düzeltilemeyecek şekilde bozma riski olduğu için bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz.

Henüz bir Android casus yazılım seçmediyseniz Android 4 üstündeki bütün sürümleri destekleyen mSpy’ı kullanabilirsiniz. Şu anda piyasada bu sürümden daha eski bir Android bulmanız gerçekten çok zor.

mSpy’ı satın aldıktan sonra ya da tercihinize göre önce, takip etmek istediğiniz cihazı rootlamalısınız. Böylece bütün Android telefon takip özellikleri sorunsuz bir şekilde çalışabilecek.

ANDROID CASUSU DENE

Root işleminin yalnızca mSpy’da değil bütün Android casus yazılımlarda ortak bir gereklilik olduğunu bilmelisiniz. Root yapmayı internette bulabileceğiniz onlarca başarılı rehber aracılığıyla kısa sürede öğrenebilirsiniz. Android teknolojisi hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız da gerekmiyor. Sadece işleme başlamadan önce yeterli derecede kaynağa göz atın.

Android Casus Yazılım Yüklendikten Sonra

mSpy satın alma işleminden sonra verilen bağlantı üzerinden indirilip yüklendikten ve sizi yönlendirdiği ayarlar yapıldıktan sonra kendiliğinden çalışmaya başlayacak. Sonucu kısa süre içerisinde kullanıcı panelinizden görmeye başlayabileceksiniz.

Yükleme işleminde sonra bir daha takip ettiğiniz telefonu elinize almanız gerekmiyor. Toplanan her şey internet üzerinden kontrol paneline gönderiliyor ve bu panele internet tarayıcınızdan girerek takip yapabiliyorsunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *