Android Arama Kaydedici 2020

Android arama kaydedici olarak bilinen Android casus yazılım Android telefon dinleme programı ile eşleştirilir. Ancak Android telefon dinleme programları casus telefon gibi çalışır. Android arama kaydedici ise yapılan ve alınan arama kayıtlarını takibe alır. Ayni zamanda Android arama engelleme özelliği de mevcut.

ARAMA KAYDEDİCİ İÇİN TIKLAYIN

Android Arama Kaydedici

Örneğin, bir şirketin yöneticisi olarak, çalışanlarınıza cep telefonları dağıtmış olabilirsiniz. Böylece kendi cep telefonu faturaları tavana vurmadan iş için gerekli aramaları kolaylıkla yapabilirler. Ancak çalışanlarınıza ne kadar güvenirseniz güvenin, bazen cep telefonu faturalarının normalden daha yüksek gelmesi kimseyi şaşırtmayacaktır. Elbette ki, çalışanlarınızı yapacakları görüşmelerin yalnızca işle ilgili olması gerektiğini düzenli olarak hatırlatmalısınız. Ancak yalnızca Android arama kaydedici kullanarak onların kişisel aramalar yapmadığından emin olabilirsiniz. Böylece, ödemek durumunda kalacağınız telefon faturalarını da kontrol altına almış olursunuz.

Andriod arama kayıtlarını nasıl takibe alabilirsiniz?

Sanal alem üzerinde, Android arama kayıtlarını kontrol etmek için ihtiyaç duyduğunu yazılımını bulmak için bir arama yaptığınızda, elinize baş edemeyeceğiniz kadar çok sonuç geçecektir. Bunların hepsi de Android arama kaydedici kullanılacağını vaat eden yazılımlardan oluşur. Android arama kaydediciAncak ihtiyaçlarınızı karşılayacak iyi ve güçlü bir takip uygulaması bulmak için çok dikkatli olmasınız ve seçiminizi yapmadan önce söz konusu uygulamalar üzerinde yapılan testleri özenle incelemelisiniz.

Genellikle piyasada size zarar vermek isteyen birçok casus yazılım ve Android telefon dinleme programlarıyla karşı karşıya gelirsiniz –bunların en çekici yanı ücretsiz olarak pazarlanmalarıdır. Ama bunun sizin gözünüzü boyamasına sakın izin vermeyin çünkü bu türden yazılımlar kişisel bilgilerinizi izniniz olmadan çalabilir. Bu yüzden de tercih edeceğiniz uygulamanın kalitesine çok ama çok dikkat etmelisiniz. Eğer doğru Android arama kaydedici bulduysanız, Android arama kaydı yazılımını takibe almak istediğiniz hedef telefona kurmanız yeterli olacaktır. Ve bu sayede, Android cihaz üzerinden yapılan ve gelen aramaları uzaktan kontrol edebilirsiniz. Android casus yazılımları piyasasının liderleri genellikle arama kaydedici nin yanı sıra fazladan çeşitli özellikler de sunar. Böylece,

MSPY SATINALIN

vs.gibi anında mesajlaşma uygulamalarını takip edebilirsiniz ve hatta takvim aktivitelerini de kontrol edebilirsiniz. Birçok yazılım tüm bunlara ek olarak, gerçek zamanlı Android yer tespiti özelliği de sağlıyor ve hedef alınan Android cihaz üzerinde daha eksiksiz bir kontrol sahip olmanıza izin veriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *