Yeni Android Özellikleri ve iOS 9

yeni Android M ile iOS 9 özellikleriGüncelleme zamanı geldi! Yeni Android ve Apple’ın iOS’inin son dönemdeki güncellemeleriyle birlikte, programcılarımızla oturup konuşmanın ve üzerinde çalıştığımız yeni özelliklerden bazılarını uygulamaya geçirmek üzerinde konuşmanın zamanı geldiğini anlamıştık.

Bugün aşağıdaki yeni özellikleri ilan etmekten gurur duyuyoruz:

Yeni Android Özellikleri

Android üzerindeki büyük yeni özellik silinmiş metin mesajlarını görüntüleyebilme kapasitesi. Şimdiye kadar, bu özellik sadece iPhone kullanıcıları için sunuluyordu ancak kısa zaman önce gerçekleştirilen yenilikler bu işlevin kapsamını genişletmemize izin verdi – ve bu konuda çok ama çok heyecanlı olduğumuzu da belirtmemiz gerekli.

İçerik silmek gençlerin sizden bir şeyleri saklamak için kullandığı ilk yöntemlerden biridir, özellikle de söz konusu mesajı bir daha asla okumayacaklarını biliyorlarsa. Konu böyle şeyler olduğunda gençlerin oldukça sinsi olabiliyor – ancak biz aynı zamanda onlarla bu güncelleme konusunda konuşmanız ve onlara neler olduğunu haber vermeniz konusunda sizi teşvik etmek isteriz.

ANDROID CASUSU DENE

Biz her zaman genç çocuğunuza onları takip ettiğinizi haber vermenizi salık verdik. Daha basit bir şekilde ifade etmek gerekirse, onların haberi olmadan çocuklarınızı takibe almak onları mutlu, sağlıklı ve sorumlu birer yetişkin olarak yetiştirmek için doğru bir yol değildir – diğer taraftan ise onları bu durumdan haberdar etmek aranızdaki güven duygusunu güçlendirebilir ve mesele ne kadar zor olursa olsun onların sizinle konuşmasını daha kolay bir iş haline getirebilir.

iOS 9 Üzerindeki Yeni Özellikler

iOS 9’un piyasaya çıkışı Apple’ın güvenliğindeki birçok boşluğun kapatılmasını sağladı, zira Apple da temel sistemlerin hacker’lar tarafından suiistimal edilmesine karşı korumak için tasarlanan yeni güvenlik önlemleri geliştirmeye devam ediyor. Bu, cihazınız üzerinde jailbreak işlemi gerçekleştirmeyi eskisinden çok daha zor bir iş haline getiriyor.

Diğer yandan bu telefonunuzda jailbreak işlemi yapılmasını şart koşan takip sistemleri için kötü bir haber. Ancak neyse ki, mSpy telefonunuzda jailbreak işlemi yapmanızı gerektirmeyen tek iPhone takibi çözümü.

Sadece çocuğunuzu güvende tutmaya çalışmak için bir cihazı hack’lemeniz gerektiğine inanmıyoruz ve jailbreak işlemini yapmak birini takibe almak için daha kolay bir yol olabilir ancak bu doğru bir yöntem değildir. Meselenin ahlaki boyutunu bir yana bıraksak bile, Apple gibi şirketlerin jailbreak işlemini gitgide daha da zor bile hale getirmek için uğraşıyor olması gerçeği böyle yazılımların uzun vadedeki işlevsizliğini ortaya koyuyor.

Aynı zamanda jailbreak işlemi çocuğunuzun cihazını başka hacker’ların erişimine, teknik problemlere ve yazılım kusurlarına açarak karışıklıklara neden olabilir. Bunu biz de biliyoruz ve mevcut cihazın işletim sistemine karşı çalışmak yerine onunla birlikte işlev gören bir takip aracı sunmak için elimizden geleni yapıyoruz.

mSpy & iOS 9

Jailbreak işlemine karşı geliştirilen yeni direnme mSpy’i etkilemiyor olsa bile, telefon yazılımına yapılan her bir büyük güncelleme mevcut programların işleyişini bozma eğilimi gösteriyor. Ne yazık ki, işletim sistemi güncellemeleri piyasaya çıkmadan önce uygulamayı iOS ile uyumlu kılmak mümkün değil. Ve mSpy’in eksiksiz olarak güncellenen sürümü piyasaya çıkana kadar, iOS güncellemesinin ardından çeşitli teknik problemler ve sıkıntılar deneyimlemeniz olasıdır.

ANDROID CASUSU DENE

Biz mümkün olan en kusursuz takip deneyimini sağlamak adına, durup dinlenmeden mSpy’i güncellemek için çalışıyoruz. Jailbreak işlemini gerektirmeyen son mSpy sürümünü resmi web sitemizden bulabilirsiniz.

Diğer yandan, mSpy güncellemesi hazır hale gelene kadar çocuğunuzun Apple cihazlarını güncellemekten kaçınmasını sağlayabilirsiniz. Eğer telefonunuzu güncellemediyseniz ve yine de mSpy ile ilgili problem yaşıyorsanız o zaman teknik ekibimizle iletişime geçin ve biz de mümkün olan en kısa zamanda size yardımcı olmaya çalışalım!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *