Web geçmişi ni takip etmek için casus yazılım

Akıllı cep telefonları bugünlerde küçük birer bilgisayar haline geldi bile. Ve internette gezinmek bu telefonlara kurulan tarayıcılar sayesinde oldukça kolaylaştı. Çalışanlarınızın ya da çocuklarınızın internette aradığı ve web geçmişi nin kaydına geçen başlık ve web siteleri size de görebilirsiniz.

Web geçmişi nden patronlar neler öğrenebilir?

Elbette ki, eğer bir şirketin başında bulunuyorsanız, bu durum çalışanlarınızın her geçen gün Android telefonlarında daha da fazla vakit geçirmesine ve daha az çalışmasına neden olabilir. Ve doğal olarak da buna sinir olabilirsiniz. Şirketler sık sık çalışanlarının kişisel cep telefonu masraflarını kontrol altına almak adına, onlara şirket adına düzenlenmiş cep telefonları dağıtır. Ancak insanların çalışmasını kolaylaştırmak için düşünülen bu çözüm, söz konusu akıllı cep telefonlarını kötüye kullanmayı da oldukça basit hale getirir. web geçmişi Dolayısıyla internette gezinmek için bir saatlik bir tuvalet molası vermek ya da iş saatleri sırasında masanın altında sörf yapmak gibi durumlarla bol bol karşılaşabilirsiniz. Ancak böyle durumlarda akıllı telefonların Android tarayıcı geçmişini takibe alarak başınıza kötü bir iş gelmesine engel olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, Android cihazlar üzerinde çalışan basit bir casus uygulaması indirmek. Böylece konu tarayıcı geçmişi olduğunda, istediğiniz verileri, istediğiniz anda elde edebileceksiniz. Tarayıcı geçmişi kayıtlarını kendi bilgisayarınızdan ya da akıllı cep telefonunuzdan okuyabilirsiniz ve Android cihaz üzerinde tam olarak neler yapıldığını takibe alıp, şirkete özel bilgilerin üçüncü kişilerle paylaşılıp paylaşılmadığını kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bir çalışanınızı iş saatleri içinde internette gezinirken yakalarsanız, onunla doğrudan kanıtlar ile yüzleşme imkanınız olabilir.

Ebeveyn için çocuklarının web geçmişi ne kadar önemli?

Ebeveynler için Android tarayıcı geçmişi takibi: Sorumluluk sahibi ebeveynler olarak çocuklarınızın Android cihazları ile hangi web sitelerinde sörf yaptığını kontrol etmek oldukça önemlidir. İnternet üzerindeki web sitelerinde gerçek bir yaş sınırlaması olmadığı için – olsa bile bu güvenlik uyarılarını hızlıca geçmek kolaydır – çocuğunuzun kendi yaşına uygun olmayan web sitelerinden gezinmen oldukça kolay bir şeydir. Yine Android üzerinde çalışan web tarayıcısı geçmişi takibi sayesinde çocuğunuzun İnternette hangi sayfaları ziyaret ettiğine göz kulak olabilirsiniz.

Eğer böyle bir uygulamayı denemek istediğinize karar verdiyseniz, benzer uygulamalar üzerinde yapılmış testleri okumanızı tavsiye ederiz. Pazar lideri uygulamalar genellikle,

gibi anında mesajlaşma uygulamalarının takibi ve telefon görüşmelerinin kaydı, şifre takibi gibi fazladan işlevler de sunmaktadır. Aynı zamanda gerçek zamanlı GPS konumu takibine de izin verirler. Ek özellikler sunan bu casus uygulamaları online takip için en uygun yazılımlardır.

ANDROID CASUSU DENE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *