Personel Takip Yazılımı ve Özellikleri

Bir personel takip yazılımının enteresan özellikleri sayesinde, bir işveren tamamen rahat olabilir, başarıya doğru ilerleyebilir ve şirkete zarar ya da hasara yol açılmasını engelleyebilir.

Şirket tarafından verilmiş olan akıllı telefonlara, çalışan takip yazılımını yükleyerek bir işveren, e-postalara, gelen ve giden aramalara, arama sürelerine, aranan ve arayan telefon numaralarına, snapshotlara, videolara, indirmelere ulaşabilir, GPS konumunu takip edebilir ve hatta hedefteki telefonun etrafında neler olduğunu bile ortam dinlemesi ile dinleyebilir. Silinmiş ya da erişilmeye çalışılmış her şey kayıt altında tutulur.

Personel takip Android uygulaması kullanmanın en iyi tarafı, bu uygulamanın oldukça ucuz, kolay kullanılabilir ve tamamen fark edilemez olmasıdır. Yazılımı çalışanlarınızın telefonuna veya bilgisayarına yüklerken önceden belirlenmiş bir numara kullanarak, dünyanın neresinde olursa olsun yazılımı yeniden de başlatabilirsiniz.

Personel Takip yazılımı başarı getirir.

personel takip programı

Güvende Kalın, Güvenle Oynayın!

Çalışanlarınızın Android telefonları ve bilgisayarları üzerinde Android/iPhone/PC casusluk uygulaması kullanarak işverenler, sadece çalışanları ile ilgili olarak güven tazelemezler, aynı zaman da çalışanlar verilmiş bir görevi yerine getirirken ya da yönetirken karşılaştıkları her problemi de anında bilebilirler.

İşverenler, çalışanları hakkında doğru bir geri bildirim alabilirler, patronları hakkında neler düşündüklerini öğrenebilirler, çalışanların doğal ortamında neler olduğunu bilebilirler ve onların işlerine çalıştıkları kuruma bağlılıkları ve içtenliklerini öğrenebilirler.

Her çalışan için şirkete kazanç getirmekten se kendini ve kendi çıkarlarını düşünmesi gayet doğaldır. Bu tür çalışanlar her yerde bulunabilirler. Bu nedenle, çalışanlarınızdan biri tüm müşterilerinizi kendi kurduğu yancı bir şirkete çekmeden ya da konumunu ahlaki olmayan çıkarlar elde etmek için kullanmadan önce bir gözünüzü onların üzerinde tutmak gayet yerinde olur. Bir marka değerini mahvetmek çok kolaydır.

Daha güvenli bir tarafta olmak için her şeyi takip etmek ve çalışanlarınızın ne yaptıkları ile ilgili her an bilgi sahibi olmak, hızlı ilerleyen günümüz dünyasında olmazsa olmazdır.

Profesyonel Etik ve Politikalar!

Şirketlerin, çalışanları üzerinde bir kontrol mekanizması kurmak hakkında net politikaları olmalıdır. Çalışanların, takip edildikleri ve her hangi bir görev ya da otorite suiistimali durumunda sorumluluğun onlara ait olacağı konularında bilgilendirilmeleri gerekir. Çalışanlar, kuralları ve düzenlemeleri takip etmemeleri halinde bu durumu açıklayabilir konumda olmalıdırlar.

Çalışanlarının ne kadar verimli ve dürüst çalıştıklarını takip etmek her işverenin doğal hakkıdır. Bu tamamen yasaldır ve hem etik hem de ahlaki olarak onaylanmıştır.

Gelişen yeni teknolojilerin en yeni buluşları sayesinde, birisinin ötekinin yanı başında aniden belirivermesi ya da doğru yolda olup olmadığını kontrol etmek için her an koşturması mümkün değildir. Hatta imkansızdır. Bu nedenle her şeyin sadece bir tıklama ile ya da bir butona basarak internet alemine aktarılabilindiği bir dünyada, her an tetikte olmak oldukça mühimdir!

ANDROID CASUSU DENE

 

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek en iyi personel takip yazılımlarından biri mSpy tavsiyemizdir. Bir numara olan bu casus yazılım satınaldıktan sonra personelinizin hem e-postalara, hem takvime, gönderdikleri mesajlara, arama yaptıkları kişi listesine ulaşmanız mümkün olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *