Samsung Takip Etme Programı Ücretsiz 2020

Samsung Android takip işlemi mSpy sayesinde uzun süre önce maliyetli bir şey olmaktan çıktı. Sen de profesyonel bir uygulama kullanarak sevdiklerine göz kulak olmak ama bunun için yüksek meblağlar harcamaktan sakınmak istiyorsan yazımızı okumaya devam et ve mSpy ile Samsung takip et.

mSpy Dene

mSpy Samsung Android takip gibi takip çözümlerinde uzmanlaşmış profesyonel bir şirket. Ama ücretsiz olarak denenebilmesine rağmen kullanmaya devam edebilmek için abonelik paketlerinden birini satın almalısınız. Bunu neden yapmanız ve neden ücretsiz bir uygulamayla Samsung takip et diyerek sizi, sevdiklerinizi riske atamadığımızı anlatmadan önce, mSpy’ın sunduğu özelliklere bakalım:

  • Samsung Arama ve SMS Takip

  • Samsung Rehber Takip

  • Samsung Mesaj Takip (Hangouts, WhatsApp, Facebook, Viber…)

  • Samsung GPS Takip

  • Samsung Fotoğraf ve Video Takip

  • Samsung Keylogger

Özelliklerin tam listesine mSpy’ın sitesine giderek ulaşabilirsiniz. Hangi özelliklerin hangi pakette yer aldığı ve ücretleri de sitedeki “Şimdi Satın Al” bölümünde yer alıyor.

Ziyaret Et

mSpy ile Samsung Android Takip

mSpy’ın uyumlu olduğu cihazların listesi oldukça geniş. 4 veya üstü bir Android sürümü çalıştıran Samsung cihazlarda çalışacaktır. Örneğin sürüm gerekliliğini taşıyorsa modeli fark etmeksizin Samsung Galaxy takip sorunsuzca yapılabilmektedir.

Eğer Samsung Android takip sırasında Samsung mesaj takip gibi bütün özelliklerin çalışmasını isterseniz yükleyeceğiniz, yani takip edeceğiniz cihaza root yapmalısınız. Ancak bu şekilde telefonun uygulama sınırlamaları kaldırılarak takip işlemi yapılabilmektedir.

Yazımızın başında ücretsiz bir uygulamayla Samsung takip et demenin doğru olmayacağına, mSpy’ın uygun fiyatlı paketlerinden birini almanız gerektiğine değinmiştik. Ücretsiz uygulamaların aslında ücretsiz olmaması, düzgün çalışmaması, hiç çalışmaması, zararlı yazılım barındırması gibi sorunlarla karşılaşılmaktadır. Hatta inanın, ücretsiz uygulamalara nazaran ücretli uygulamalar daha az masraf çıkarmaktadır.

mSpy’ın Kurulumu

mSpy Samsung Android takip veya diğer bir deyişle Samsung Galaxy takip yapmaya başlamak için iki farklı alternatife sahipsiniz. Bunların ilki satın alma sonrasında size bilgileri verilen online panele giriş yaparak buradan Android seçeneğiyle mSpy’ı indirip kurmak. Gerekli olan bütün bilgiler adım adım bu panelde açıklanıyor. Ekran görüntüleri de mevcut. Eğer rootlu bir cihaza bu sürümü yüklerseniz en kapsamlı ve fark edilmeden çalışan mSpy sürümüne sahip olursunuz.

mSpy Satınal

Diğer yöntemse Google Play’den mSpy Lite uygulamasını indirmek. Bu sürüm temel takip özelliklerini barındırmakta. Ama Google Play’ın prosedürleri yüzünden yüklendiği cihazlarda cihaz sahibi tarafından fark edilebilecek bir ikon bırakıyor.

Ana sayfaya dönmek için tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *