Samsung Android için Yeni bir Ebeveyn Kontrolü Uygulaması Piyasaya Sürüyor

Ebeveyn olmak kolay değil, özellikle de çocuklarınızın internet üzerinde neler çevirdiğini bilmenin bir hayli zor olduğu günümüzün dijital çağında.

İşte bu nedenle ebeveynlerin çocuklarının görüntülediği içeriği kontrol etmesini, internette ne kadar zaman geçirdiklerini vesaire kontrol etmesine yardımcı olmak için çeşitli ebeveyn kontrol aplikasyonları bulunuyor. Piyasada bu hizmeti veren pek çok uygulama bulunuyor ve Samsung da bu hizmeti sunanlar arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Samsung’un piyasaya sürdüğü en yeni ebeveyn kontrolü uygulaması Dubbed Marshmallow (Android güncellemesiyle karıştırmayınız) çocuklarınızı akıllı telefonlar ya da tablet üzerinde belki biraz da olsa uslu durmaya ikna etmek için geliştirildi. Peki nasıl çalışıyor? Marshmallow onları sıkı bir şekilde denetlemek yerine olumlu bir şekilde yönlendirmeye çalışıyor böylece çocuklar cihazları üzerinde belli bir şeyi yapmak için zorlanmıyor, kendi başlarına inisiyatif alıyorlar.

Temel olarak, ebeveyn kontrolleri hala aktif olmasına rağmen uygulama cihazları üzerinde daha az zaman geçirmeyi tercih eden çocukları ödüllendirmeye yardımcı oluyor. Bu ödüller rozetler ve çocukların Best Buy, Amazon, ve Dunkin Donuts’tan (ebeveynlerinin izniyle) gerçek hediye kartlarına dönüştürebileceği Marshmallow puanları olarak sunuluyor.

Android Takip Programı

Nasıl fikir? Bizce güzel bir yaklaşım olabilir ancak ebeveynseniz ve mevcut yöntemin istediğiniz kadar iyi işlemediğini düşünüyorsanız o zaman Marshmallow’a bir şans verebilirsiniz. Uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Denemek için Google Play Mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Daha geniş kapsamlı bir Android casus yazılım için tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *