Gmail Şifre Kırma Programı

Birisinin Gmail hesabı na şifresiz bir kereliğine girmek yerine, onun Gmail şifresini nasıl kırabileceğinizi ve hesabına istediğiniz her an erişim sağlamayı istemez miydiniz? Kulağa şaşırtıcı mı geliyor? Gelmesin, zira bu gayet de mümkün. Fakat bunu yapabilmek için Gmail hesabını takip etmek istediğiniz kişinin Android telefonunu kısa bir süreliğine de olsa ele geçirmeniz gerekiyor.

PROGRAM SATINALIN

Gmail Hesabı Nasıl Hacklenir?

Gmail hesabını takip etmek istediğiniz kişinin Android telefonunu ele geçirince, cihazına vakit geçirmeden mSpy diye adlandırılan casus yazılımı kurun. Kurulumu yaptıktan sonra, uygulama kendini hemen gizleyecektir ve size, hedefteki Android telefonunda basılan her tuşun kaydını laptop ya da bilgisayarınız aracılığıyla gönderecektir. Bu kayıt kuşkusuz ki, Gmail hesabı ve şifresiyle ilgili bilgileri de içerecektir. Bu özelliğe “keylogger” deniyor.

Keylogger Programı

Casus yazılım mSPY sayesinde, hedefteki kişinin Android telefonundan Gmail hesabı kullanıcı adı ile şifresi bir kez edinirseniz, artık bu hesap üzerinde neredeyse tüm yetkiye sahip olacaksınız. İsterseniz sadece Gmail yazışmalarını takip edin, isterseniz hesabın şifresini değiştirerek, hedefteki kişinin Gmail hesabına Andorid cihazından ulaşmasına tamamen engel olun.

Bu hack operasyonu sayesinde, hedefteki kullanıcının kendi Gmail hesabı ile bağı tamamen kopmuş olacak. Fakat bu noktada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. Gmail hesabının hacklendiğini fark eden hedefteki kullanıcı, vakit geçirmeden şifresini değiştirmek isteyecek ve Gmail’e başvuracaktır. Onun bütün yollarını tamamen kesebilmek için, şifre yenileme adresi olarak verdiği ikincil adresin yerine, kullanıcı bilgileri ile şifresi sizde olan bir başka mail adresi girin ve böylece şifre yenileme talepleri de sizin mail hesabınıza düşsün.

MSPY DENEYİN

Eğer siz Gmail hesabını, hedefteki kullanıcı fark etmeden sessizce takip etmek istiyorsanız, o zaman size mSPY sayesinde elde edeceğiniz şifre yeterli olacaktır. Böylece istediğiniz zaman aralıklarıyla hedefteki kişinin Gmail hesabını kontrol edebilirsiniz. Bunu ister kişisel bilgisayarınızdan yapın, isterseniz kendi Android telefonunuzdan Gmail uygulaması ya da sitesi aracılığıyla gerçekleştirin. Seçim tamamen size kalmış.

Diğer Google Hesaplarını da Takip Edebilirsiniz

Gmail şifresini mSpy sayesinde ele geçirmeniz size ayrıca, hedefteki kullanıcının diğer Google hesaplarına erişme şansı da verecektir. Bu şifre sayesinde ister Gmail hesabına erişin, isterseniz de Google+ ya da Google Hangout yazışmalarını takip edin.

Gmail şifresini ele geçirerek, kocanızın yazışmalarını da takip edebilir ve böylece size olan sadakatinden emin olabilirsiniz. Eğer kocanız sizi aldatıyorsa, muhtemelen temkinli davranacak ve telefonundaki arama kayıtları ile mesajları silecektir. Fakat aldatan kocaların aklına genelde Gmail’deki yazışmalarını silmek gelmez. Bu nedenle mSPY sayesinde onun Gmail hesabına erişim sağlamanız, onun sadakatsizliğini ispatlamanız konusunad size yardımcı olacaktır. Veya şüpheleriniz tamamen boşunadır ve böylece kocanızın masumiyetinden emin olabilirsiniz.

MSPY SATINALIN

Fakat mSPY’ın tek özelliği sadece basılan tuşları takip edip, size kaydını bildirmek değil. Bu casus yazılım sayesinde, hedefteki Android telefonunun

  • Konumunu
  • Mesajlarını
  • Aramalarını
  • Fotoğraflarını ve hatta
  • Chat sohbetlerini dahi takip edebileceksiniz.

Casus yazılıma tr.mspy.com adresinden ulaşabilirsiniz. Umuyoruz ki işinize yarar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *