En İyi Android Rootlu Uygulaması 2020

en iyi rootlu uygulamaRootlu Android cihazların sınırsız imkanlarını kullanmak için geliştirilmiş gerçekten çok iyi ve faydalı uygulamalar bulunuyor. Arkaplanda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları uyutarak ya da sanal RAM alanı oluşturarak Android cihazların performanslarını katlamak, işlemleri otomatik hale getirerek zaman kazanmak, birkaç parmak hareketiyle cihazın tamamını yönetebilmek bu uygulamalar sayesinde sahip olunabilecek sadece birkaç güzel özellik.

Android casus yazılım türüyse bunları bile gölgede bırakacak imkanlara sahip olmanızı sağlayabiliyor. Getirdiği Android telefon takip özellikleriyle yüklenen cihazda yapılan her şeyi, hatta telefonun götürüldüğü -dolayısıyla sahibinin gittiği yerleri- sanki kendi cihazınızın ekranına bakıyormuşsunuz gibi öğrenebilmenize imkan tanıyor ve aynı zamanda kontrol özellikleriyle cihazdaki bazı önemli özellikleri uzaktan kontrol edebilmenize izin veriyor.

Android Casus Yazılım Neden En İyi Rootlu Uygulama?

Çünkü diğer uygulamalar zaten cihaz içerisinde bulunan özellikleri daha iyi şekilde kullanmaya ya da performans arttırmak için ince ayar yapmaya yararken Android takip programı bunun ötesine geçebiliyor ve normalde mümkün olmayan Android telefon takip özelliklerini sunuyor.

Belki daha çok RAM’e sahip olan bir telefon alabilirsiniz ya da otomatikleştirme olmadan ve bunun eksikliğini hissetmeden bütün telefonları kullanabilirsiniz ama birine telefonları üzerinden göz kulak olmak istediğinizde Android casus programı olmadan bir Android spy telefon bulamazsınız.

Android takip programı tarafından cihaza gelen yeni özelliklerin bir kısmı şunlar:

  • Anında Mesajlaşma Uygulamalarının Takibi

  • Arama Takibi

  • SMS ve E-posta Takibi

  • Fotoğraf ve Video Takibi

  • Keylogger

  • Konum Takibi

  • Tarayıcı Geçmişini İzleme

  • Uygulama, Arama ve İnternet Sitesi Engelleme

  • Cihaz Kilitleme ve Silme

Android Telefon Takibi Yapmak

Android spy uygulamalar Play Store’da yer almadığı için öncelikle internetten bir tane bulmanız gerekiyor. Rootlu cihazlarda Android telefon takip özelliklerinin hepsine ulaşmak istiyorsanız mSpy Android casus programı aradığınız en iyi Anroid rootlu uygulama olacaktır.

ANDROID CASUSU DENE

mSpy’ın sitesine girdikten sonra özelliklerini inceleyebilir ve hoşunuza giden paketlerden birini satın alarak takip etmek istediğiniz rootlu Android telefona yükleyebilirsiniz. Takip işleminin yapılabilmesi için kesinlikle takip etmek istediğiniz telefona yüklemeniz gerektiğini unutmayın. Yükleme işleminden sonra uzaktan bütün bilgileri görebilecek ve engelleme özelliklerini kullanabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *