Ebeveynler İçin Android Casus Yazılımı 2020

Android casus uygulamaları ebeveynler arasında ününü kısa zamanda çok hızlı arttıran yazılımlardır. Buna karşılık çocuklara göz kulak olmaya uygun bir sürü ebeveyn yazılımı bulunuyor, ama son zamanlarda cep telefonlarının kullanım alanlarının akıllı telefonlar tarafından tamamen genişletilmesiyle senaryo da tamamen değişti. Çocuklar, akıllı telefonların sunduğu müthiş uygulamalar ve sohbet seçenekleri sayesinde ihtiyaçlarını giderdikleri için artık masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlara bağlı kalmak zorunda değiller.

Android Casus Yazılımı

Akıllı telefon kullanmanın avantajı çocukların sahip olduğu özel alanlarındaki artıştır, ayrıca şüphesiz çocuklar akıllı telefonlardan faydalanmayı çok iyi biliyorlar. Her şey ellerinin altında, bu da ebeveynlerini daha çok endişeye sürüklüyor. Bu manzaraya biraz ferahlık getirmek için, bilim şu anda Android tabanlı android casus yazılımıakıllı telefonları gözetlemek için özel yazılımlara sahip. Bu sayede ebeveynler artık çocuklarının hareketlerine kolayca göz kulak olabilirler.

Android casus yazılımı, Android tabanlı cep telefonlarına sahip olan çocukları takip etmek için gitgide daha fazla kullanılıyor. Ebeveynler daha tedbirli hale geliyorlar ve zaten çocuklarının gittiği yerler ve buluştuğu insanlar gibi faaliyetlerinden bütünüyle haberdar olduklarından emin olmak için bu yazılımları kullanıyorlar.  Android takip yazılımları, Android işletim sistemleriyle oldukça iyi kaynaşacak şekilde tasarlanmışlardır ve Android’in eski versiyonlarıyla bile görünür bir şekilde iyi iş çıkarmaktadır. Bundan dolayı bir ebeveyn olarak çocuğunuzun akıllı telefonundaki bu tarz bir yazılımla yapacağınız işbirliği, gerektiğinde çocuklarınızın hareketlerini her seferinde karşılarına dikilmeye gerek kalmadan takip etmenize yardım edecektir.

Android Casus Ugulamasını Yüklemek İçin Hangi Yol En İyisidir?

Android casus yazılımı hedef telefona başarılı şekilde yüklendiği zaman en iyi şekilde kullanılır. İzlemek istediğiniz kişinin kim olduğuna bakmaksızın, belirtilen Android telefona bir kereliğine fiziksel erişime sahip olabileceğinizden emin olmalısınız, böylece içerisine uygulamayı yükleyebilirsiniz. Çocuklarınızın telefonuna bu yazılımı yüklemeniz için en iyi yol, telefonun içine cihazı çocuğunuza vermeden önce yüklemeniz; çünkü çocuklar bu günlerde teknoloji meraklısı ve akıllı telefonu onlara verdiğiniz anda telefona şifre koyacaklardır.

Android Casus Uygulamasını Nasıl Satın Alabilir ve Yükleyebilirim?

Android casus yazılımı çevrimiçi olarak kolayca satın alınabilir. İnternet üzerinden indirilebilecek bir tür yazılım olduğu için, satın alma işlemi sizi yazılımı kullanmak için yetkili lisans sahibi olarak atayacak ve beklemek zorunda kalmayacaksınız. Uygulamayı satın aldıktan sonra, kullanıcı e-posta hesabına gönderilecek e-postayı açabilir ve hedef Android telefon hakkındaki gerekli bilgileri doldurabilir. Bundan sonra yapması gereken tek şeyse gönderilecek diğer bir e-postayı hedef telefondan açarak uygulumanın indirilebileceği bağlantıya erişmek. Bu bağlantı otomatik olarak indirme işlemini başlatacak ve dakikalar içinde takip yazılımınız telefona yüklenecek.

Bu Android Casus Uygulaması Neler Yapacak?

Android casus yazılımı ları genellikle herkesin ihtiyacı olan temel bilgileri denetleme hizmeti sunar. Bunlar şöyle sıralanabilir:

  1. SMS Takibi
  2. Arama Takibi
  3. E-posta Takibi
  4. İnternet Tarayıcısı
  5. Geçmişinin Denetlenmesi
  6. GPS İzleme
  7. Kişi Listesi Detayları

Genel hizmetlerin dışında, Android takip uygulamaları aynı zamanda çeşitli başka aktiviteleri denetleme hizmeti de sunar:

  • Anlık Mesaj Takibi (WhatsApp, Viber, Snapchat, Skype vb.)
  • Fotoğraf, Video Takibi
  • Çevreleme

ANDROID CASUSU DENE

Genel olarak, düzgün bir Android takip uygulaması ebeveynlerin çocuklarının güvenliğinden emin olmak için ellerindeki en iyi seçenektir. Bu yazılımların yalnız yüklenmesi değil, aynı zamanda kullanıcı panelinden aktivitelerin takip edilmesi de kolaydır. Kısacası, bu yazılım çocukların hareketlerini izlemek için mükemmel bir yöntemdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *