E-posta takibinde casus yazılım

Bugünlerde insanlar akıllı cep telefonlarını yalnızca telefon görüşmeleri yapmak ya da kısa mesajlar göndermek için kullanmıyor. Günümüzün cep telefonlarının hemen hemen tamamında internet erişimi bulunuyor ve dolayısıyla hareket halindeyken e-posta göndermek ve almak mümkün kılınıyor.

Başkasının e-posta ları okumak

Ancak bu noktada bile dikkatli olmanız gerekiyor çünkü Android işletim sistemi üzerinden çalışan bir akıllı cep telefonunda yazılan, gönderilen ya da alınan birandroid-e-posta e-postayı uzaktan okumanın pek çok yolu var. Bunu başarmak için hack’leme alanında derin bir bilgi dağarcığına sahip olmanız ya da bilgisayar
mühendisliği okumuş olmanıza gerek yok. Android akıllı telefonundan gönderilen ve alınan e-postaları okumak için yalnızca basit bir uygulamayı kurmanız yeterli olacaktır. İnternet üzerinde yer alan değerlendirmelere bakarsanız, Android cihaz üzerinde e-postaları takip etmeye izin veren araçları kullanmanın ne kadar kolay olduğunugöreceksiniz.

Android üzerinde e-posta ları okumaya izin veren yazılımlar nasıl çalışıyor?

Hedef Android cihazın arka planında otomatik olarak çalışmak için, çoğu casus uygulamanın yalnızca bir kez hedef telefona kurulması gerekir. Bu sayede ne zamana bir e-posta alınsa ya da gönderilse, casus yazılım aktif hale geçiyor. Ve böylelikle bunları anında ya da istediğiniz zaman okuma şansına sahip oluyorsunuz.

Android’de e-posta ları takip etmek için para harcamalı mıyım?

İhtiyacınız ne olursa olsun, herhangi bir casus yazılım seçerken çok ama çok dikkatli olmalısınız çünkü, ücretsiz casus yazılımları genel olarak size zarar vermek üzere geliştirilmiştir. Android cihazlar üzerinden gönderilen ve alınan e-postaları takibe alan ücretli aplikasyonlar hararetle tavsiye edilir. Özellikle de fazladan izleme fonksiyonları sunanlar… Bunlar arasında anında mesajlaşma uygulamaların

ANDROID CASUSU DENE

 

vs. nasıl takibe alınacağına dair farklı metotlar ya da telefon numarası ile arama süresi bilgileri de dahil olmak üzere tüm arama kayıtlarına erişim bulunuyor. Gerçekten iyi casus yazılımlarında GPS konumunu eş zamanlı olarak takibe alma opsiyonu bile bulunuyor. Böylece cihazın ya da cihazın sahibin tam olarak nerede olduğunu istediğiniz her an kontrol edebiliyorsunuz.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *