Kocanız Sizi Aldatıyor Mu? Aramalarını ve Mesajlarını Takip Edin

Her bireyin, akıllı telefonları takip etmeye yarayan casus yazılımları kullanmak için farklı sebepleri var. Söz konusu yazılımları kullananların başında kuşkusuz ki, kıskanç ya da kocasının sadakatinden şüphe eden kadınlar geliyor.

Kocanız Sizi Aldatıyor Mu?

Kocalarının kendilerini aldattığından şüphelenen kadınlar gün geçtikçe casus yazılımlara daha fazla ilgi gösteriyorlar ve kocalarının sadece aramalarını ve mesajlarını değil, ayrıca e-postalarını, anlık mesajlaşmalarını veya Facebook ya da Twitter gibi uygulamalardaki yazışmalarını dâhi takip ediyorlar. Kocanız sizi aldatıyor mu, diye tahminlere boğulmayın harekete geçin.

Aramalarını ve Mesajlarını Takip Edin

İnternet kullanımının artmasıyla, Android telefonları takip etmek de daha kolay bir hal aldı. Artık teknoloji ile arası o kadar da iyi olmayan kadınlar bile casus yazılımları kullanarak, kocalarının Android telefonlarını takip edebiliyorlar.

Piyasada, Android telefon faaliyetlerini takip edebilmek için pek çok farklı seçenek sunan birçok casus yazılım bulunuyor. Fakat casus yazılımların önde gelenlerinden biri olan mKocanız sizi aldatıyor muSpy sayesinde, hedefteki kullanıcının tüm faaliyetlerini takip edebileceğinizi biliyor muydunuz? Belki siz bilmiyorsunuz, fakat pek çok kadın, kocalarının olası sadakatsizliklerini mSpy sayesinde ispatlayabiliyor ya da masum olduklarından emin olarak, rahat bir “oh” çekebiliyorlar.

 

Casus yazılımlardan en iyisini seçebilmek ve bu yazılımın sahte olup olmadığını anlayabilmek için, söz konusu yazılımın, izlenecek Android telefona direk olarak kurulabilmesi gerekiyor. Android telefona doğrudan kurulabilen mSpy ayrıca, hedefteki kullanıcı takip ediliyor olduğunu fark edemeden kendini gizli moda alıyor.

Casus Yazılım Kullanın, Kafanız Rahat Etsin

Eğer siz de kocanızın sizi aldattığına dair bir şüphe taşıyorsanız, vakit geçirmeden mSpy kullanıcıları arasına katılın. Bu casus yazılım size iki yönde sonuç sağlayabilir: Siz, ya şüpheleriniz konusunda haklısınızdır ve kocanız sizi aldatıyordur; ya da yanılmışsınızdır ve onun günahını boşuna almışsınızdır. Ama kocanızın sadakatinden emin olmak için onun Android telefonunda her durumda, bir casus yazılım kullanmanız şart.

Telefon Dinleme Nasıl Yapılır

Casus yazılımlar size kocanızın Android telefonunu takip edebilmek konusunda pek çok seçenek sunuyor. Bu seçeneklerin başında kuşkusuz telefon dinlemesi geliyor. Evet, yanlış duymadınız, casus yazılımlar sayesinde kocanızın Android telefonunu dinlemek mümkün olacak.

Bu da yetmez gibi, kocanızın aramaları konusunda daha pek çok bilgiyi görmeniz de mümkün. Mesela aramaların tam olarak ne zaman yapıldığını takip edebileceksiniz. Casus yazılım mSpy sayesinde, kocanızın Android telefondan aynı numaralara üst üste yaptığı aramaların sayısını ve bu aramaların ne kadar sürdüğünü de izleyebileceksiniz. Ayrıca, izlemeyi yaptığınız bilgisayarın kontrol panelinde gelen ve giden aramaların kaydı da tutulacak. Eğer kocanız Android telefonuna, arayan veya arama yapılan kişinin ismini girmiş ise, siz de bu bilgileri görebileceksiniz.

Mesajlar Nasıl Takip Edilir

Casus yazılım mSpy sayesinde telefon dinlenmesinin yanı sıra, mesajların takibi de kolaylıkla yapılabiliyor. Bu yazılım sayesinde kocanızın Android telefonundan kime, ne zaman, ne mesaj çektiğiyle ilgili tüm bilgileri görebileceksiniz. Ayrıca mesaj çeken ya da alınan numaraları da izleyebileceksiniz. Yine eğer kocanız Android telefonuna, mesaj çeken kişinin ismini kaydetmiş ise, siz de bu ismi bileceksiniz. Eğer kocanız, ne yazık ki, sizi aldatıyorsa, bu isim muhtemelen takma ya da sahte bir isim olacaktır ve onu bilmek bir işinize yaramayacaktır. Ama en azında mesajın içeriğini takip ederek, kocanızın sizin arkanızdan ne çevirdiğini bilebileceksiniz.

Eğer mesaj içeriği “tehlikeli” ise kocanız bunu muhtemelen geldiği gibi Android telefonundan silecektir. Fakat rahat olun, çünkü sizin izleyen gözlerinizden hiçbir şey kaçamaz. Silinen mesaj, silinmeden önce çoktan sizin bilgisayardaki izleme hesabınıza kaydedildi bile.

mSpy Android Telefona Nasıl Kurulur

Bu casusluk faaliyetlerini ancak, kocanızın telefonuna mSpy yazılımını kurarsanız yapabilirsiniz. Kurulumu yapabilmek için Android cihazı kısa bir süreliğine de olsa ele geçirmeniz gerekiyor. Bu süre oldukça kısa olacak çünkü uygulamayı indirmek ve yüklemek sadece birkaç saniye alıyor. Ayrıca, uygulamayı kurduktan sonra yazılım kendisini hemen gizliyor ve böylece kocanız tarafından fark edilmiyor.

ANDROID CASUSU DENE

Eğer kocanızın telefonlarını dinlemek ve mesajlarını dinlemek size yetmiyorsa, o zaman onun Android telefonuna kurduğunuz casus yazılım sayesinde daha fazla seçeneğe de sahipsiniz. Bu özellikler sayesinde telefon dinmelerinde veya mesajlarda kocanızın sadakatsizliği konusunda her hangi bir bulguya ulaşamadıysanız, diğer uygulamalar ve anlak mesajlaşmaları takip ederek, onun sizi aldatıp aldatmadığını öğrenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *