Android Telefon Nasıl Takip Edilir 2020?

Android telefon takip hangi telefon söz konusu olursa olsun, örneğin Samsung telefon takip, doğru uygulamayı seçtiğinizde son derece kolay ve sorunsuzdur. Elbette seçeceğiniz uygulamanın gelişmiş özellikleri karşılanabilir bir ücretle sağlaması da gerekli. Peki hangi Android telefon takip bunların hepsini sunabiliyor?

mSpy Dene

Google Play’den bile indirilebilecek bir Android yazılım sayesinde mSpy en kolay takip işlemini vadediyor. Android 4 ve üstündeki her cihazı destekleyen mSpy ile Samsung cihaz takip gibi işlemler birer çocuk oyuncağına dönecek. mSpy’ın tercih ettiğiniz sürümüne ve abonelik paketlerine göre şöyle özelliklere sahip olabileceksiniz:

 • Arama Takibi ve Gelen Arama Engelleme

 • Rehber Takibi

 • SMS, E-posta, Takvim, Not Takibi

 • Mesajlaşma Uygulaması Takibi (WhatsApp, Hangouts, Viber, Facebook ve diğerleri)

 • Fotoğraf ve Video Takibi

 • GPS Konum Takibi

 • Coğrafi Çevreleme

 • Keylogger

 • İnternet Sitesi İzleme ve Engelleme

 • Yüklü Uygulama Takibi ve Engelleme

Android telefon takip özelliklerin tamamına, açıklamalarına ve üyelik paketlerine mSpy’ın internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ziyaret Et

mSpy Android Yazılım Kullanımı

mSpy ile Android telefon takip yapmak için tercih edebileceğiniz farklı Android yazılım, diğer bir deyişle Android apps alternatifleri mevcut. İhtiyacınıza göre bunlardan birini seçip kurduğunuzda ve aktifleştirdiğinizde takip işlemi başlayacak.

Android 4+ işletim sistemine sahip olduktan sonra istediğiniz cihaza mSpy’ı yükleyebilirsiniz. Örneğin Samsung telefon takip yapmak için kullanabileceksiniz. Uyumluluk için mSpy’ın müşteri hizmetlerine danışabilir veya ücretsiz Android telefon takip deneme süresinden faydalanabilirsiniz.

mSpy Android yazılım alternatifleri şunlar:

 • Google Play’den indirilebilen mSpy Lite

 • mSpy’ın kontrol panelinden indirilebilen Android sürümü

mSpy Lite

mspy-litemSpy Lite sürümünü Google Play’de bulabilir, yükleme butonuyla indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. mSpy Lite’ı takip edeceğiniz kişinin ve kendi cihazınıza kuracaksınız. Kurulumdan sonra uygulamayı çalıştırdığınızda iki programı birbirine bağlamak için gerekli yönergeler çıkacak. Bu sürüm henüz yeni olduğu ve geliştirilmeye devam ettiği için nispeten daha az özelliğe sahip. Ayrıca Google’ın sınırlamaları yüzünden diğer sürümün aksine gizlenerek çalışamıyor.

mSpy Satınal

Kontrol Panelinden İndirilebilen Android Sürümü

mSpy’ı satın alarak ilk defa kontrol paneline girdiğinizde karşınıza seçenekler gelecek. Buradan “Android”i seçerek indirme adresine ve kurulum rehberine ulaşabilirsiniz.

Bu sürümü rootsuz cihazlara da yüklemeniz mümkün ama telefonun yönetici izinlerini açan root işlemini yapmanızı tavsiye ederiz. Rootlu telefona mSpy Android yazılım yüklenmesiyle bütün özellikleri kullanabilecek ve %100 fark edilemez bir uygulamaya sahip olacaksınız.

mSpy’ın bu sürümünü sadece takip edeceğiniz kişinin cihazına yükleyeceksiniz. Toplanan veriler online kontrol panelinden görüntülenecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *