Android için En İyi Takip Uygulamasının 4 Özelliği

Monitoring-AppsEbeveynler olarak, çocuklarınızın güvende tutmak ve onların üretken birer yetişkin olarak gelişmesine yardımcı olmak sizin ayrıcalığınızdır. Dijital olarak çalışan topluluğumuzda, sizin sıkı çalışmanızı heba edecek bir sürü bilinmeyen etken bulunmaktadır. Hem uzmanlar hem de eğitimciler, ebeveynlerin çocuklarının mobil aktivitelerini takip edecek onların teknoloji ile nasıl bir etkileşim içinde olduklarının farkında olmaları gerektiği konusunda hemfikir.

Androidcasus’ta, çocuğunuzun güvenliği ve mutluluğun bizim en temel önceliğimiz. Size mevcut seçenekler arasından en doğru Android takip yazılımını tercih etmenize yardımcı olmak için ebeveynlere bir Android takip yazılımında nelere bakmanız gerektiğine dair en iyi tavsiyeleri sunmak istiyoruz. Seçtiğiniz takip uygulamasının yeterli olduğundan ve ailenizin özel ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmak çok önemlidir.

Aşağıda seçeceğiniz Android takip uygulamasında bulunması gereken en önemli özelliklere bulabilirsiniz:

Kısa Mesaj İzleme

Konu cep telefonlarını takibe almak olduğunda, çocukların kısa mesajlaşmalarına erişime sahip olmak hayati bir önem taşır. Eldeki veriler, tüm ergenlerin %63 ’ünün her gün birbirleriyle mesajlaştığını ve şaşırtıcı bir şekilde günde 60 kısa mesaj gönderildiğini ortaya koyuyor. Aslına bakılırsa, çoğu genç mesajlaşmayı geleneksel telefon konuşmasına tercih ediyor ve bu durumda kısa mesajlaşmaları takibe almayı oldukça önemli bir özellik haline getiriyor. Android cihazlar için en iyi takip uygulamaları, size bütün kısa mesajları bir biçimde inceleme ya da okuma becerisini sunmalıdır.

Silinmiş Kısa Mesajları İzleme

Çoğu gencin yoğun bir şekilde mesajlaşma üzerinden birbirleriyle iletişim kurması yüzünden, onların hangi mesajları sildiğini görmek büyük bir önem taşır. Gençler genellikle saçma Hahaha ya da emoji mesajlarını silip geçer ancak çocuklarımız sıklıkla görmemizi istemedikleri mesajları da silecektir – özellikle de olumsuz bir içeriğe sahiplerse. Silinmiş mesajlar çocuğunuzun gerçek aktivitelerini keşfetmenize yardımcı olur ancak ne yazık ki çoğu uygulama ve yazılım bu hizmeti sunmaz.

Silinmiş kısa mesajları okuma ihtiyacının en dikkat çekici örneklerinden biri siber zorbalığın yaygınlığıdır. Kısa mesajlar siber zorbalık için tercih edilen araçlardan biridir ve saldırganın tamamen anonim kalmasına izin verir. Eğer bir çocuk acımasız ya da utanç verici kısa mesajlarla karşı karşıya kalmışsa, kurban haline getirildiklerini ortaya koyan bütün kanıtları saklamak ya da ortadan kaldırmak isteyebilir.

 

ANDROID CASUSU DENE

 

Gençler genellikle online aktivitelerini ebeveynlerden saklamak için çeşitli önlemler alır. Gençlerin genellikle arkadaşlarına karşı daha dürüst olduğu ve kişisel zorluklarını onlarla paylaştığına dikkat çekmek önem taşıyor. Çoğu zaman, çocuklarımız kendilerini mutsuz hissettiklerini ya da zorluk yaşadıklarını ebeveynleriyle paylaşmak konusunda isteksizdir. Silinmiş mesajları kontrol etme özelliği, çocuğun duygusal durumunu anlamanıza yardımcı olabilir.

Neyse ki, Androidcasus kısa bir süre önce ebeveynlerin çocuklarının güvenliğini garantiye almasına yardımcı olmak için bu özelliği ekledi. Silinmiş mesaj takibi özelliğine sahip yeni Android v1.3, 29 Eylül 2015 Salı günü Google Play mağazasında mevcut.

Sosyal Medya Uygulama Takibi

Sosyal medya Android cihazlar için geliştirilen en iyi takip uygulamalarının kapsamı dahilinde yer alması gereken bir başka alandır. Gençlerin sosyal medya siteleri ve uygulamalarında günde 10 kereden fazla giriş yaptığına inanılıyor! Kimlik hırsızlığı, cinsel sapıklar, cinsel içerikli mesajlaşma ve siber zorbalığın gitgide yaygınlaşmasıyla, ebeveynlerin ergenlerin aktivitelerinin bu alanını takip edebilmesi hayati bir önem taşımaya başladı. Olan bitenin farkında olmak, kaygı yaratan davranışlara çocuğunuzun güvenliği için bir risk teşkil etmeden önce son vermek adına ebeveynlere yardımcı olabilir.20-social-media-icons-580x250

Sosyal medyayı takibe alma özelliği bir dizi endişe verici davranışı ortaya koyabilir. Bu özellik, çocuğunuz derste olması gerekirken ya da gece uykusunda olması gerekirken onun sosyal medya sitelerine girdiğini ortaya çıkarabilir. Paylaşımlara ya da arkadaş listelerine bakmak, ebeveyni uygunsuz ilişkilere karşı ya da gelişmekte olan tehlikeli durumlara karşı uyarabilir. Eğer çocuk sosyal medyanın adabına uygun davranıyor olsa bile, telefon numaraları, ders programları ya da iş yerleri hakkında kişisel bilgilerini internet ortamında paylaşıyor olabilir.

Web Geçmişi

Gençlerin online aktivitelerini gizlemenin kolay metotlarından biri uygulamaları baypas ederek cihazlarının kendi tarayıcısını kullanmaktır. Bu, çocukların genellikle hoş karşılanmayan başlıkları ya da siteleri aramasına izin verir ve ebeveynler de bunun farkına bile varmaz. Android için en iyi izleme uygulaması bu özelliği sundukları hizmetin bir parçası olarak verir.

Android Takip Uygulamalarını Anlamak

Android cihazlar için en iyi takip uygulamalarını seçmek, biraz ileri görüşlülük ve biraz da araştırma ister. Ancak çocuğunuzun güvenliği için en doğru seçimi yapmak çok ama çok önemlidir. Cep telefonu takibi yapbozun sadece bir parçasıdır ve gençlerin başını beladan uzak tutmak için onlara göz kulak olmaya yardımcı olur.

 

ANDROID CASUSU DENE

 

Stres yapmak ya da endişelenmek yerine, ebeveynler artık çocuklarına her zaman göz kulak olabilmek için kendileri harekete geçebiliyor. Doğru uygulama seçildiğinde, takip yazılımı potansiyel riskleri tespit edebilir ve her şey için çok geç olmadan duruma proaktif bir şekilde hakim olmanıza yardımcı olabilir. Androidcasus’u seçerseniz, bu özelliklerin ve çok daha fazlasının elinizde olacağından emin olabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *