Android Keylogger Programı 2020

keylogger programıKeylogger programı, keylogger Android telefonlarda yapılan her tuş vuruşunu kaydederek size uygulamalar içerisinde neler yapıldığını, internet sitelerine hangi verilerin girildiğini ve şifreler gibi birçok konu hakkında birebir bilgiyi ulaştırabilir. Eğer keylogger özelliği bulunan bir Android casus yazılım seçtiyseniz bunun ötesinde size şunların içerisinde bulunduğu başka bilgiler de sağlayabilir:

  • Facebook Messenger, Hangouts, Whatsapp ve diğer mesajlaşma uygulamalarındaki karşılıklı görüşmeler

  • Hem uygulamaların içerisindeki ücretsiz aramalar hem de telefondan yapılan ücretli aramaların detaylı bilgisi

  • Rehber, takvim ve notların içeriği

  • Uygulamalar içerisinde transfer edilen ya da telefondan çekilen bütün fotoğraflar ve videolar

  • Telefonun o anda bulunduğu ya da gün içerisinde gittiği yerler

Keylogger Programı

Gördüğünüz gibi tam kapsamlı Android telefon takip yapmak istiyorsanız böyle bir yazılım seçmek sadece keylogger kullanmaktan daha iyi. Mesela sohbetlerdeki mesajlarını görüntülemeye ihtiyacınız olursa basit bir keylogger programı size sadece yüklediğiniz telefondan yazılan mesajları ulaştıracaktır. Karşıdan gönderilen hiçbir şeyi göremezsiniz. Ayrıca WhatsApp uygulamasını takip etmek gibi kimi durumlarda şifrelerin öğrenilmesi işe yaramayacaktır.

Kimi durumlardaysa şifreyi öğrenmeniz ve bu şifreyle o hesaba giriş yapmanız karşı tarafın bunu fark etmesine sebep olur. Yine bir örnek üzerinden gidersek, çocuğunuzun Facebook şifresini keylogger aracılığıyla öğrenip hesabınıza giriş yaptığınızda bu yeni girişin saati ve IP bilgilerinin de içerisinde bulunduğu bir güvenlik bildirimi alacaktır. Elbette şifresini değiştirdiğinde yeni şifreyi keylogger aracılığıyla tekrar ele geçirebilirsiniz ama aynı güvenlik tekrar gidecektir.

Android takip programı telefon içerisinde, tıpkı keylogger gibi hesaplardan bağımsız şekilde bilgileri topladığı için bu sorunu yaşatmaz.

Keylogger Özellikli Android Casus Yazılım

İçerisinde keylogger programı bulunan Android casus yazılımlar arasından mSpy’ı kullanmak bu nedenle yerine bir karar olacaktır. Takip edilmek istenen telefona kurulduğunda keylogger ile keyloggerı destekleyecek diğer özellikler hemen çalışmaya başlayacak ve topladığı bütün bilgiler özel kullanıcı panelinden görüntülenebilecek.

ANDROID CASUSU DENE

Keylogger tarafından toplanan tuş vuruşları panelin ayrı bir yerinde, diğer özellikler ayrı bir yerde toplandığı için karışıklık yaşamanızın önüne geçiliyor. Hatta keylogger kendi içerisindeki kayıtları ayrı ayrı kategorize etmekte. Hangi verinin hangi uygulamada girildiğini, mesaj olarak mı yazıldığı yoksa bir yere not mu edildiği gibi kapsamlı bilgiye sahip olacaksınız.

Bunlar gibi birçok kolaylık ve kapsam mSpy’ı tam bir Android takip programı kullanmak isteyenler kadar sadece keylogger programı ihtiyacı olanlar için en iyi tercih haline getiriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *