En İyi Android Takip Programı 2020

Çocuklarını düşünen sorumlu bir ebeveyn veya işini sağlama almak isteyen bir patron, en iyi Android takip programı ve casus yazılım hangisiyse onu kullanmayı istemek en doğal hakkınız. Çoğu kişi gibi Android telefon takip için bizim de favorimiz olan mSpy’ı kullanarak bütün ihtiyacınızı dört dörtlük şekilde karşılayabilirsiniz.

MSPY DENE

mSpy yıllardır kullanıcı dostu, profesyonel ve makul ücretli Android takip çözümlerini müşterilerine sunmakta mükemmel bir iş çıkarıyor. Hemen öne çıkan gelişmiş özelliklerini sayalım:

  • Arama ve Rehber Takibi: Gelen ve giden aramaları takip ederek kimlerle ne zaman ve ne süreyle konuşulduğunu öğrenebilir, rehbere kaydedilmiş kişilerin isimlerini ve numaralarını görebilirsiniz.

  • E-posta ve SMS Takibi: Gönderilen ve alınan bütün e-postaların, SMS’lerin içinde yazanları okuyabilecek, kimlerle mesajlaşıldığını bilebileceksiniz.

  • Anında Mesajlaşma Uygulamaları Takibi: Hangouts, Facebook, Skype, Snapchat, Tinder, Viber, WhatsApp gibi diğer popüler mesajlaşma uygulamalarını her yönüyle takip edebileceksiniz.

  • GPS Takibi ve Coğrafi Çevreleme: Bu özellikler sayesinde yüklediğiniz cihazı sahibinin gittiği her yeri raporlayan, belirli konumlara girip çıktığında uyarılar gönderen bir casus telefon hâline getirebileceksiniz.

  • Fotoğraf ve Video Takibi: Cihazın kamerasıyla çekilsin veya başka bir yerden telefona indirilsin bütün multimedya içeriğine ulaşabileceksiniz.

  • İnternet Sitesi İzleme: Ziyaret edilen internet siteleri arasında zararlı içerik olup olmadığını takip edebileceksiniz.

  • Tuş Vuruşlarını Kaydetme: Telefondaki bütün tuş vuruşlarının nerede yapıldığının bilgisiyle kaydedilmesi sayesinde Android telefon takip işlemi asla yarım kalmayacak.

Özelliklerin tam listesine ulaşmak, değişik özelliklerin bulunduğu abonelik paketlerinin ücretlerini görmek için mSpy’ın internet sitesini ziyaret etmeyi unutmayın.

ZİYARET ET

mSpy Android Takip Programı Kurulumu ve Gereksinimleri

mSpy’ın ünlendiği alanlardan bir diğeri de teknolojiyi yakından takip etmesi ve kendisini sürekli güncellemesi. Bu sayede Android 4 ve üzerindeki bütün telefonlarda Android takip yapılabiliyor. Bu sayede aynı programla Samsung telefon takip etme ile HTC, General Mobil veya başka bir Android telefon takip arasında fark olmayacak.

MSPY SATINAL

Satın aldıktan sonra mSpy’ın kontrol paneline girdiğinizde “Android” seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği seçip devam ettiğinizde karşınıza takip etmeniz gereken basit ama detaylı bir rehber gelecek. mSpy’dan tam verim alabilmek için öncelikle yönetici izinlerini root ile açmayı ihmal etmeyin; yoksa bazı özellikler çalışmayacaktır. Ayrıca Google Play’den indirebileceğiniz “mSpy Lite” uygulamasını kurarak da mSpy ile Android telefon takip yapabilirsiniz. Rootlu, rootsuz ve Google Play sürümlerinin hangi özellikleri sunduğunu incelemeden kuruluma başlamayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *