Android Facebook Takip Programı 2020

Android Facebook takip almanın yollarını mı arıyorsunuz? Facebook başkasının mesajları üzerinden casusluk mu yapmak istiyorsunuz? O zaman doğru yere geldiniz çünkü burada size bunu nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Herhangi bir Android Facebook takip etmek için, bir takip yazılımına ihtiyacınız olacak ve piyasada bu casus yazılımlardan bir sürü var. Peki en iyi seçenek hangisi?

FACEBOOK TAKİP İÇİN TIKLAYIN

Dikkat: Bu uygulamalardan herhangi birini kullanmadan önce tabi olduğunuz yerel yasalardan ve bazı ülkelerde yetişkinleri takip etmenin yasadışı kabul edildiğinden haberdar olmalısınız.

Android Facebook Takip Programı ile başkasının mesajlarını nasıl takip ederim?

mSpy bir Android cep telefonu takip etmek için kesinlikle en iyi seçenektir çünkü mSpy eksiksiz bir uygulamadır. Bu uygulama, bir cep telefonu üzerinde gerçekleştirilen hemen hemen bütün aktiviteleri takip edebilecek bütün özelliklere sahiptir. Örneğin, mSpy sayesinde çalınan telefonunuzu ya da herhangi birinin konumunu istediğiniz her an GPS takip sinyali üzerinden belirleyebilirsiniz. Ayrıca söz konusu akıllı cep telefonu üzerindeki bütün konuşmaları okuyabilirsiniz, ister e-posta olsun ister kısa mesajlar, ister WhatsApp, Facebook mesajları ve aktiviteleri, Snapchat veya iMessenger gibi uygulamalar üzerindeki mesajlar olsun…

Android cep telefonu casusu

Bu casus programı size aynı zamanda telefon üzerinde kayıtlı olan bütün resim ve videolara erişim sunacak, ayrıca telefon rehberindeki kontak kişileri de incelemenize imkan sunacak. Ziyaret edilen internet sayfalarının geçmişine, yapılan aramaların kayıtlarına erişim sağlayabileceksiniz ve hatta eğer isterseniz belli uygulamaları da kısıtlayabileceksiniz.

MSPY DENE

Bu uygulamanın en iyi tarafı ise, Adroid cihazı karşınızdaki kişi bunun farkına bile varmadan uzaktan takibe alabilmeniz. Android cihaz üzerindeki bütün aktiviteleri kendi bilgisayarınızdan ya da kişisel tablet bilgisayarınızdan inceleyebilirsiniz. Bu linki tıklayarak yazılımı demosunu izleyin. mSpy iPhone cihazlarıyla da uyumludur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *