Android Casus Yazılım Nasıl Kurulur 2020?

Kurulumundan kullanımına Android casus yazılım hakkında kafanızdaki soru işaretlerini silmek için bir rehber hazırladık. Ebeveynler ve işverenler için sunduğu vazgeçilmez hizmetle sektörün önde gelen telefon takip programı olan mSpy sayesinde siz de değer verdiğiniz kişileri, şeyleri zahmetsizce ve düşük maliyetle koruma altına alabileceksiniz. Samsung cihaz takip veya başka bir markanın takibi… mSpy geniş uyumluluğu sayesinde nihai takip çözümünüz olacak.

MSPY DENE

Android Casus Yazılım

Henüz bu eşsiz Android casus yazılım ile tanışmadıysanız mSpy’ın yüklendiği, yani takip etmek istediğiniz cihazdan size ulaştırabileceği bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Aramalar

  • Rehber

  • Metin Mesajları

  • Anında Mesajlaşma Uygulamaları (WhatsApp, Viber, Facebook vs.)

  • E-postalar

  • Fotoğraflar ve Videolar

  • GPS Konumları

  • İnternet Siteleri

  • Tuş Vuruşları

  • Yüklü Uygulamalar

mSpy’ın bunlar gibi birçok güzel özelliği bulunuyor. Bunları bütün detaylarıyla görüntülemek, abonelik ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz mutlaka mSpy’ın internet sitesini ziyaret edin.

ZIYARET ET

mSpy’ı Satın Alma

mSpy’ın internet sitesine girdiğinizde “Şimdi Satın Al” butonlarını göreceksiniz. Bu butonlardan birine tıkladığınızda yönlendirileceğiz sayfada bütün telefon takip programı özelliklerini abonelik paketlerinin altında listelenmiş şekilde bulacaksınız.

Satın alma sırasında takip edeceğiniz cihaza dair bir bilgi (örn. Samsung telefon programı) girmeniz gerekmiyor.

Ayrıca Google Play‘den ücretsiz olarak mSpy Lite‘ı indirdiyseniz uygulama içerisinden aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

mSpy’ın Kurulumu

Satın alma sonrasında gönderilen e-postada mSpy’ın kurulumuna başlayacağınız kontrol panelinin bilgileri yer alacak. Kontrol paneline giriş yaptığınızda hangi işletim sistemine sahip cihaza mSpy’ı kuracağınız sorulduğunda Android’i seçerek devam etmelisiniz. Telefonun modeli değil, işletim sistemi önemli. Yani Samsung takip yapacaksanız Android’i seçmeniz yeterli, özel bir Samsung telefon programı indirmeniz gerekmiyor.

MSPY SATINAL

Seçiminizi yaptıktan sonra karşınıza kurulum sırasında sizi adım adım yönlendirecek, ekran görüntüleriyle dolu bir rehber karşılayacak. Burada söylenenleri gösterildiği şekilde yaparak Android casus yazılım indirmeyi ve kurulumu dakikalar içerisinde halledebilirsiniz. Ama özellikle belirtelim, kurulumu takip edilecek cihaza yapmalısınız.

Rehberde root işleminin nasıl yapılabileceğine dair bilgi yer almıyor ama bütün özelliklerin çalıştığı bir telefon takip programı istiyorsanız root ile cihazın yönetici izinlerini açmalısınız. Root için rehberleri ve programları internetten cihazın modeline göre arayabilirsiniz. Örneğin Samsung takip için root yapacaksanız, bunu Samsung’a özel bir rehberle yapmanız daha iyi olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *