Android Casus Telefon 2020

android casus yazılımTelefon izlemeAndroid başta çocuklar olmak üzere kontrol gereksiniminin olduğu her hassas durum için bir gereklilik. Özellikle kontrol etmek istediğiniz birine yeni bir telefon alırken hangisinin Android casus telefon olmaya daha elverişli olduğunu merak ediyor olabilir ya da bu kişilerin halihazırda kullandıkları telefonları nasıl Android telefon takip için kullanılabileceğini öğrenmek isteyebilirsiniz. Bu yazımızda her iki durumda ihtiyacınız olan Android casus yazılım kullanmayla ilgili gereken bilgileri vereceğiz.

Kendiliğinden takip özellikleriyle gelen telefonlar bulamayacak olsanız bile Android ve Samsung cihaz takip işleminin bu tip yazılımlarla yapılması çok basittir. Ama bilmeniz gereken bazı hususlar var.

Android telefon takip yazılımlarının çalışabilmesi için kesinlikle takip edilecek telefona yüklenmeleri gerekiyor. Bu cihazların en az Android 4 işletim sistemine sahip ve rootlu olmaları gerekiyor. İşletim sisteminin numarasını telefon ayarlarındaki hakkında bölümünden ya da satın alma sırasında sorarak öğrenebilirsiniz. Şu anda Android 4’ten eski bir cihaz bulup satın almanız pek mümkün değil. Yani piyasadaki hemen hemen her cihazı satın alabilirsiniz.

ANDROID CASUSU DENE

Piyasadaki hiçbir telefonun rootlu gelmediğini, root yapmanın telefonu garanti kapsamından çıkaracağını ayrıca belirtelim. Satın aldığınız yer size bunu tavsiye etmeyecek ve telefonunuzun teknik servisi bu işlemi sizin yerinize yapmayacaktır. Durum her ne kadar böyle olsa da root işlemi yalnızca Android casus yazılım çalıştırmakla sınırlı olmadığı, telefonun sunduğu bütün imkanlardan yararlanmak isteyen milyonlarca kişi tarafından telefon satın alındıktan sonra yapılan ilk işlemlerden biri. İnternetten telefonun modeline göre rehberler bularak bu işlemi kolayca halledebilirsiniz.

Cihazın bu iki gereksinimi karşılaması Android telefon izleme işlemi yapmanız için yeterli.

Telefonu Android Casus Yapmak

Telefonun uygunluğundan emin olduktan ya da uygun hale getirdikten sonra sıradaki işlem Android telefon takip yapmak için kullanacağınız yazılımı seçmeye geliyor. Bunun için elinizde farklı seçenekler var. Bizse size güvenilir ve kullanıcı dostu hizmet bir hizmet sunan mSpy’ı öneriyoruz. mSpy’ın birkaç adımlık yükleme prosedürünü atlattıktan sonra şunların içerisinde bulunduğu Android cihaz takip süreci çalışmaya başlayacak:

  • Arama Takibi

  • Mesajlaşma Takibi (SMS ve Tinder, Hangouts, Skype, Whatsapp, Facebook Messenger benzeri mesajlaşma uygulamaları)

  • Fotoğraf ve Video Takibi

  • Keylogger

  • Konum Takibi

  • İnternet Geçmişi ve Sık Kullanılanları İzleme

Bunlar mSpy’ın sahip olduğu temel özellikler. Daha pek çok farklı özellik tercih ettiğiniz pakete göre kullanılabilir olacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *